Nasza flota składa się z 110 pojazdów ciężarowych, które spełniają najwyższe standardy w zakresie transportu, ekologii i bezpieczeństwa:
  • SAFETY - XL CODE
  • Anti - slip mats
  • 500 daN straps
  • edge protectors
Systematycznie odnawiamy tabor tak, aby oferować transport możliwie najnowszymi modelami topowych producentów: SCANIA oraz DAF, co cenią zarówno kierowcy, jak i nasi klienci. Wszystkie posiadane przez nas ciągniki spełniają normy środowiskowe Euro 5 i Euro 6. Flota ROLA - TRANS wyposażona jest w systemy łączności GSM, wraz z programem pozycjonowania GPS, który z częstotliwością co do minuty podaje miejsce, w którym znajduje się pojazd. Celem zlokalizowania swojego zlecenia, zapraszamy do zakładki Tracking.

JESTEŚMY EKO

Istnieje kilka możliwych rozwiązań problemu zanieczyszczeń, nie jest wystarczająca jedynie zmiana paliwa. Aby naprawdę doprowadzić do zmian, musimy zmienić swoje podejście do samochodów i przemyśleć swoją rolę w życiu i wpływ, jaki mamy na naszą planetę, a to może być trudniejsza zmiana, niż jakakolwiek inna.

Co ważniejsze, nie ma jednego magicznego rozwiązania. Każda mała zmiana jest zintegrowana z większą całością. Każda z nich jest częścią drugiego i żaden pojedynczy krok nie może znacząco posunąć się naprzód bez pomocy innych.

Mając to na uwadze, nieustannie dążymy do rozwoju firmy, działając na rzecz społecznych, środowiskowych i ekonomicznych konsekwencji naszej działalności, czego wyrazem było zdobycie w 2018 roku srebrnego medalu EcoVadis za działania w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (CSR).

ECOLUTION W ROLA-TRANS

Systematycznie odnawiamy tabor tak, aby oferować jedynie najnowsze modele topowych marek, takich jak: SCANIA oraz DAF, co cenią zarówno kierowcy, jak i nasi klienci.
Oferowane przez nas samochody Scania, w ramach programu "Ecolution by Scania" są odpowiednio wyspecyfikowane tak, aby zoptymalizować niskie zużycie paliwa.


Wszystkie posiadane przez nas ciągniki spełniają normy środowiskowe Euro 5 i Euro 6.

The Premium Service
Dane firmowe
Rola-Trans T. Gadomski J. Gadomski sp. j.
ul. Matuszewskiego 9, 06-300 Przasnysz
NIP: 761-10-00-866, KRS: 146226,
REGON: 550080540
Dokumenty i certyfikaty
Dane kontaktowe
Adres biura: ul. Targowa 4, 06-300 Przasnysz
Telefon: +48 29 752 65 78
Fax: +48 29 752 77 80
E-mail: biuro@rola-trans.com
Rola-Trans © Copyright 2021